Volná oplocená provozní plocha k pronájmu

Nabízíme k pronájmu oplocenou provozní plochu o celkové výměře 640 m². Plocha je výborně dopravně obsloužitelná z městského okruhu a v přilehlém areálu je bezproblémová možnost otáčení a parkování nákladních vozidel.
Zobrazit detaily

Volná parkovací plocha k pronájmu

Nabízíme k pronájmu parkovací plochu v centru města Hradec Králové o celkové výměře 2500 m². Plocha je výborně dopravně obsloužitelná z městského okruhu a v areálu je bezproblémová možnost otáčení a parkování nákladních vozidel.Pronajmout lze jak celou plochu tak jednotlivá parkovací místa.
Zobrazit detaily

Pronájem skladového prostoru 174 m²

Nabízíme k pronájmu nebytové prostory - skladovací nebo výrobní halu o výměře 174 m2 v samotném centru města Hradce Králové na Vančurově náměstí. Plechová, nezateplená hala s betonovou podlahou se nachází v uzavřeném areálu s výbornou dopravní dostupností z hlavního tahu města. Parkování zajištěno na zpevněné ploše přímo u haly. Prostory jsou v dobrém stavu.V areálu je možnost otáčení i parkování nákladních vozidel. Elektřina s vlastním měřením. U areálu je zastávka MHD, nedaleko se nachází též vlakové a autobusové nádraží. Výborná dostupnost.
Zobrazit nabídku

Zašlete nám zprávu…

Copyright © 2019 EPAK Hradec Králové | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů
envelope-omap-markerphone
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram